אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


חלום מתוק...

הכרתי אותו יחסית לא מזמן אבל הוא שינה לי את כל החיים . בהתחלה שמעתי עליו מחברה שלי,היה לנו שיעור חופשי וישבנו בספרייה וכמו תמיד כיסכסנו על כל הבנים והגענו אליו.היא הכירה אותו ואמרה לי שהוא הכי חתיך שיש וקוראים לו עמתי בארהום ואני אמרתי לעצמי שאני חייבת לראות אותו.סיפרו לי עליו גם הרבה דברים לפני זה ומכל הדברים שידעתי עליו מכל הסיפורים האלו נקשרתי אליו כמו שלא נקשרתי לאף אחד.
לקחתי את המספר הפלאפון שלו אבל לא היה לי אומץ להתקשר אליו ...כי מה כבר הוא יכול להגיד לסתם אחת מה-1000 בנות שיש לו....סתם אחת לא יפה במיוחד ולא במיוחד מקובלת שמתקשרת לילד הכי יפה בטשרנחובסקי....הוא יכל רק לנתק,ואם לא אז לסטלבט עלי עם עוד כמה חבר'ה .אז לא התקשרתי , התביישתי...לא רציתי להיות דחויה!
כל יום שעבר רציתי ליראות אותו יותר ויותר.הייתי כל כך סקרנית לראות את היופי המסתורי שכל העולם דיבר עליו. כולם הכירו אותו ואני לא.כל יום החשק ליראות אותו היה גובר לא ידעתי מה לעשות...הרגשתי שאם אני לא יראה אותו אני ישתגע. השגתי את האיסיקיו שלו אבל לא היה לי אומץ לשלוח לו הודעה.תמיד הייתי משכנעת את עצמי שאני מספיק טובה בשבילו ושאני שווה אותו אבל בסוף הייתי נכנעת למחשבות על זה שהוא כל כך מושלם ואני סתם עוד אחת.... סתם אחת שבקושי מכירים אותה .הייתי נואשת...שחכתי מכול:ידידים,חברים,משפחה....זאת היית תקופה מפחידה מאוד....רציתי להתנתק ממנה...אבל לא יכולתי! הוא היה הדבר היחידי בראש שלי באותו זמן.
עבר כמה זמן מאז...מהשיגעון ....מכל המחשבות עליו...ירד לי ממנו אבל עדיין הרגשתי שאני אוהבת אותו, שאני רוצה אותו, שאני צריכה אותו עכשיו לידי.... ויחד עם זאת עדיין לא שמעתי את קולו ולא ראיתי את עיניו. עבר עוד זמן, איזה משך זמן שכמעת השכיח לי אותו עד הסוף....עדיין זכרתי אותו אבל לא כמו פעם.
לא יכולתי להפסיק לחשוב עליו . בשבילי הוא היה המושלם ורציתי אותו אבל ידעתי שאין מצב בינינו אנחנו כמו בשר וחלב ,כמו יום וליל, כמו חתול ועכבר, כמו חום וקור.....ידעתי שאין לי סיכוי וכבר וויתרתי אבל משהו בתוכי אמר לי לא לוותר לעמוד על שלי ולא נכנעתי עד הסוף...אבל זה לא היה כמו פעם,כבר לא היה תתשוקה להכיר אותו אבל בכל זאת הלכתי לטשרנחובסקי בתקווה ליראות אותו ...בדרך לשם רק הרצנו קטעים, ושהגעתי לטשרנחובסקי הייתי שיא הסטלה צחקנו על כולם הרגשתי הכי טוב שיש.
ראיתי כמה ילדים בכניסה שנראו לי בשכבה של עמית
(הוא היה ז' ואני ח') אז שאלתי אותם אם הם מכירים אותו הם אצבעיו לעבר מישהו ואמרו כן הנה הוא. הוא היה משהו לא ניתן להשגה אבל בשנייה הזאת ידעתי שאני הולכת להגשים את החלום ששאפתי להגיע אליו כל כך הרבה זמן.
אם הגב אליי עמד ילד בגובה שלי שלבש חולצה כחולה עם שרוולים ארוכים ותיק כחול. היה לו שער בלונדיני קרה והוא היה מאוד רזה. סביבו עמדו הרבה ילדים הם היו עסוקים באיזה שיחה שהוא השתתף בה גם כן. הרבה בנות כרכרו סביבו....הסתכלתי עליו במשך כמה דקות בלי להזיז את העיניים...כאילו קשרו אותי אליו ,לא יכולתי לזוז בכל שנייה שהסתכלתי עליו הוא היה ניראה לי יותר יפה . הוא היה בשבילי כמו משהו בלתי ניתן להשגה...כמו חלום...חלום שסוף סוף אני הולכת להפוך למציאות...שסוף סוף אני הולכת להגשים אותו. רציתי ליראות אותו ,צעקתי,צעקתי עמית.
לפתע ראיתי תעיניים שלו...ואז הבנתי שאני מאוהבת בו....עיניים בצבע של שמיים ביום סתיו ...עיניים בצבע אפור תכלת...עיניים עם מבט עמוק,עיניים מדהימות שבגללם התאהבתי בו.שפתיים קטנות ומנופחות,אף סולד וסנטר יפה ,סימטרי. שמחתי בטח ששמחתי שראיתי אותו אבל קצת נבהלתי ,אפילו קצת הרבה. הרגשתי שהוא גדול עלי בכמה וכמה מספרים.שהוא יותר מדי טוב בשבילי. היה לו פנים של ילד,ילד טוב ,שובב מוקף בנות ושביכולתו להשיג כל אחת שהוא רוצה. היה לו שם של אחד שנהנה לסובב את כולן על האצבע הקטנה שלו . למה שיסתכל עלי ? למה? למה דווקא עליי? ירד לי כל הביטחון שנישאר לי אחרי שראיתי אותו...הוא היה מדהים אפילו הייתי אומרת אלוהי ,לא דומה לאף אחד אחר... גם בהתנהגות וגם ביופי.ניראה ילד מפונק וסנוב שלא רואה אנשים אחרים חוץ מעצמו.היה לו ביטחון עצמי גבוה וראו שהוא אוהב את עצמו.כולם אהבו אותו...אי אפשר היה לא לאהוב אותו .חשבתי שאני יכנע ליופיו המדהים...לעיינים אותם עיינים שלו, כך יפות והשפתיים...שפתיים מושכות אבל אמרתי לעצמי לא! אני ישיג אותו! והכן...כן השגתי.כולם קינאו בנו! תמיד היינו ביחד כל היום, היינו ביחד בטיילת כיכר בניצה בכרמל(מקומות בילויים נתניה).אהבתי אותו כמו שלא אהבתי מישהו בחיים. יכולתי להשוות את האבה שלי כלפיו לאהבה לאמא או לאבא. גם הוא אהב אותי...ידעתי את זה גם ממנו וגם מכל החברים שלו. היינו זוג כל כך יפה ...ולא היה אחד בנתניה שלא הכיר אותנו.היינו במרכז היציאות מסיבות וכו'.אהבתינו נימשכה יותר מ7 חודשים.אחרי הכל ניגמר. לא האהבה ניגמרנה אלא הקשר ובגלל מה...בגלל סתם השפעות של חברים, בגלל סתם שטויות. זה קרה כבר מלפני כ5 חודש אני עדיין אוהבת אותו. ואני מרגישה שהוא אוהב אותי ,אני יודעת את זה .כולם אומרים את זה .ואני לא יודעת מה לעשות כי פעם שעברה שאמרתי לו שאני אוהבת אותו לקח לי בערך חודשיים שיסתכל עלי אבל עד אז הוא רק היתעלל בי. אני לא יודעת מה לעשות אני לא רוצה שזה יהיה סוף לסיפור אהבה כה יפה ...אני אוהבת אותו באמת אוהבת ומקווה שנחזור... תעזרו לי מה לעשות..אוהבתכם =]] שלכם נופר.
*השמות בסיפור בדוים

 


נוסף: September 27th 2004
מספר: נופר ברכהנא
דירוג:
כניסות: 1006
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


חלום מתוק...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-09-29 13:10:46
הדירוג שלי:


סיפור מאוד יפה וסוחף דמעות!!!!!!!
תשמעי נשמה עד שהצלחת להשיג אותוווווו אל תוותרי עליו גם עכשיו!!!!!!
אין פשוט לכי אילו ודברי איתו וזהו זההההההה!!!!

חלום מתוק...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-09-29 07:39:32
הדירוג שלי:


וואלה סיפור יפה.. תדברי איתו ותשאלי מה הוא מרגיש כלפייך.
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט