אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


חוקרים מאשרים שוב - הומוסקסואליות היא גנטית

חוקרים מאשרים שוב: הומוסקסואליות היא גנטיתמדענים איטלקים מצאו כי אמהות לגברים הומוסקסואליים היו פוריות יותר. ההשערה: רצפים על כרומוזום X של האם מעבירים את התורשה ההומוסקסואלית לצאצא
מוטי גליש כאלה שמאמינים כי נטיה מינית היא עניין של בחירה. עתה, מוסיפים מדענים מאיטליה נדבך נוסף לשורת מחקרים הטוענים כי הומוסקסואליות היא גנטית, ועוברת בתורשה, מהאם אל הילד. המחקר פורסם בכתב העת המדעי Biological Sciences Journal .כבר בשנת 1993 טענו מדענים אמריקאיים כי הומוסקסואליות גברית עוברת מהאם לבנה, לאחר שנמצאו עדויות מוצקות בניתוח עצי משפחה רבים. עוד נטען בעבר כי גברים הומוסקסואליים הם ברובם בני הזקונים.


המדענים אז האמינו כי האם מפתחת עמידות כלשהי לכרומוזום Y הגברי בעובר, ההופך אותו ככל הנראה להומוסקסואל. מחקרים גנטיים בהם נבדק ה-DNA מודעה


של אחים הומוסקסואליים, גילו חומר גנטי זהה בכרומוזום X שקיבלו האחים מאימם. עם זאת במחקרים עוקבים לא נמצאו ראיות זהות לכך.


במחקר החדש בדקו חוקרי אוניברסיטת פאדובה באיטליה 98 גברים הומוסקסואלים, ו-100 גברים הטרוסקסואליים, ואת בני משפחותיהם. בסך הכל נבדקו 4,600 איש. הנשים קרובות המשפחה מצד האם של הגברים ההומוסקסואליים היו בעלות מספר צאצאים רב יותר, מאשר הנשים מצדו של אב הבן ההומוסקסואל.


אמהות לגברים גאים, ילדו בממוצע 2.7 תינוקות, בהשוואה ל-2.3 תינוקות לאמהות של גברים סטרייטים. דודות הנבדקים ההומוסקסואליים, ילדו 2 תינוקות בממוצע, בהשוואה ל- 1.5 תינוקות בממוצע אצל דודות לגברים סטרייטים.


ממצאים אלה לדברי החוקרים, מצביעים על כך שהנשים אשר מעבירות את התורשה ההומוסקסואלית לבנן, הן פוריות יותר. בהשוואה – הנשים קרובות המשפחה הן מצד האב והן מצד האם של הגברים ההטרוסקסואליים לא היו כה פוריות, והיו בעלי מספר צאצאים קטן יותר.


לדברי החוקרים, גנטיקה הומוסקסואלית מגדילה את מידת הפריון, ככל הנראה בזכות רצפים כלשהם על גבי כרומוזום X. עם זאת הבהירו החוקרים כי דרושים עדיין מחקרים רבים נוספים כדי לאמת סופית את ההשערה כי ההומוסקסואליות היא אכן גנטית.


(14.10.04, 10:18) מתוך עיתון ידיעות : http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2989643,00.html  


נוסף: October 14th 2004
מספר: אנונימי
דירוג:
כניסות: 1492
שפה: english
  

[ חזור לאינדקס המגזין אהבה | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט